Hakkımda

Rahman ve Rahim olan ALLAH’ın adıyla… Rahman ve Rahim olan ALLAH’ın adıyla…

Şair ruhlu, aciz bir kul.

Hayatında; Bir tas çorba, bir kuru ekmeğin; HUZURLU olmak için yeterli olduğunu prensip edinmiş olan ‘’Hiç ölmeyecekmiş gibi Dünya’ya çalış, yarın ölecekmiş gibi Ahirete çalış ‘’ diye buyuran alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v) efendimize layık, Ailesine hayırlı bir evlat ve RABBİMİZ’in Rızasını kazanmak için çalışıyor olacak…

profil-resmi-abdullah-kilickaya-copy-antique

ABDULLAH KILIÇKAYA KİMDİR?

17 Şubat 1991 (Hicri 2 Şaban 1411) tarihi’nde Kayseri’nin Kocasinan ilçesi’nde Dünya’ya gözlerimi açmış olsamda kimliğimde 15 Mart 1991 (Hicri 28 Şaban 1411) tarihi yer almaktadır.

90 ların çoçukluğunu yaşamanın hazzına varmış biri olarak; eğitim hayatıma 97 yılında mahallemizde bulunan 24 KASIM İlk Öğretim Okulu’nda başladım 6 yıl burada okuduktan sonra ilk öğretim yıllarımı Talas ilçesi’nde bulunan SAHRA GALİP ÖZSAN İlk Öğretim okulunda tamamladım. Ortaöğretime Talas Lisesi’nde başlasamda mezuniyetim Kocasinan İlçesi’nde bulunan Atatürk Lisesi’nde oldu.

2010 Yılında yüksek öğrenim hayatına başladığım Erciyes Üniversitesi’nde 2 yıl Fizik okudum ama devam ettirmedim. 2012 Yılında Anadolu Üniversite İşletme okumaya başladım ve halen okumaktayım.

NE YAPTIM, YAPARIM?

2011-2012 yılları’nda Radyo Arifan’da KISAS-I ENBİYA adı ile bir dönem radyo programcılığı yaptım. 2011 yılının son dönemine doğru Çalış Gayrimenkul ve Rant a car da ticaret hayatına başladım. Yaklaşık 2 yıl çok değerli zamanlar geçirdiğim ticaret hayatımda çıraklık ve aynı zamanda yönetici asistanlığı yaptığım kıymetli ustalarımdan Allah razı olsun. 2013 yılının son dönemlerine doğru Zeybek Hazır Beton İnşaat Ltd. Şti. şirketi’ne Pazarlama Müdürü olarak başladım ve halen burada Pazarlama Müdürü olarak hayatıma devam etmekteyim. 26 Ekim 2014 tarihi’nde Allah’ın (c.c.) emri Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) kavli ve İmam Ebu Hanife Hazretleri’nin (r.h.) İçtihatı ile dünya evine girdim ve Babası’nın annesi olan bir kız çoçuğu babasıyım.